Главная » Про компанію

Компанія  ТЕКО Інтерфейс  понад 25 років спеціалізується на постачаннях якісних та високотехнологічних продуктів для електротехнічного монтажу та монтажу систем вентиляції. Ми є офіційним та ексклюзивним партнером в Україні провідних Європейських виробників електротехнічного та вентиляційного обладнання.

Протягом багатьох років продукція, яку ми представляємо, широко використовується не тільки в Європі, а й у всьому світі, у будівництві, в різних галузях промисловості: суднобудування, вугільної промисловості, харчової промисловості, підйомно-транспортна промисловості, залізничний рухомий склад, машинобудування , енергетика

Основні вимоги, на яких ґрунтується діяльність наших партнерів — це забезпечити високий рівень якості виробів та розробок, що відповідає національним та міжнародним нормам. Це твердження стало у нашій Компанії чинним правилом на всіх рівнях та підрозділах. Вся продукція має сертифікати якості, оскільки система контролю якості на підприємствах-виробниках відповідає стандарту ISO 9001.

Також більшість виробів успішно витримали тести на пожежу-безпеку, вибуху-безпеку, вологу-захищеність, пилу захищеність, а також тести на вібростійкість та сейсмостійкість, сертифікат відповідності за системою УкрСЕПРО.

З метою розширення торговельно-економічних зв’язків, насичення Українського ринку високоякісними товарами ми запрошуємо до співпраці оптових та роздрібних покупців, представників промислових підприємств, виробників різного обладнання, монтажні організації, конструкторів та енергетиків.

Широкий асортимент продукції, багаторічний досвід наших фахівців у різних галузях, допоможе Вам підібрати та придбати продукцію високої якості за прийнятними цінами.

© 2010 - 2024 TEKO INTERFACE
Сделано с умом в Brainlab